standard-title Program

Program

Hotel Friuli v Harrachově – www.hotelfriuli.cz
Hotel Palace Club – www.palaceclub.cz
Hotel Špindlerova bouda – www.spindlerovabouda.cz

Prožijte s celou rodinou svojí dovolenou v jednom z výjimečných hotelů ve Špindlerově Mlýně nebo v Harrachově s ojedinělým programem v České republice ,,Spindl All inclusive“ a s magickým páskem na ruce, který ve vybraných hotelech a v restauraci v centru města s názvem „Spind All Inclusive“obsahuje:

PROGRAM All inclusive pro všechny hotely
Čím více dní… tím více aktivit…
Bezstarostnou dovolenou začínáme samozřejmě Welcome drinkem

Snídaně
probíhají formou bufetu ve všech hotelech

Obědy
v době mezi 12. – 14. hod fix menu :
1.) Oběd na domovském hotelu
2.) Oběd v restauraci „Spindl All Inclusive“ v pizzerii Locale Friuli ve Špindlerově Mlýně nebo v Harrachově
3.) Obědový balíček s sebou

Večeře
na domovském hotelu: 4chodové servírované menu (salátový bufet, polévka nebo předkrm, hlavní jídlo – až 3 varianty, dezert) nebo mezinárodní bufety (Špindlerova bouda a Palace Club)

Nápoje – 10:00 – 21:30
pivo, italská vína : bílé – Chardonnay, červené – Merlot
nealkoholické nápoje – Pepsi cola , Mirinda , 7Up , tonic , juice (jablko, pomeranč, multivitamín) ,Kofola , soda
teplé nápoje: káva, čaj

Nápoje – 18:00 – 21:30
Vybrané koktejly, whisky, vodka, rum, slivovice, gin, hořký bylinný likér, bianco, rosso, sekt

Od 10.00 do 18.00 mohou hosté všech vybraných hotelů využít také „All inclusive program“ v centru Špindlerova Mlýna v restauraci „Spind All Inclusive“ a nebo v jiném z hotelů „Spindl All inclusive“ než je jejich domovský hotel, a to včetně oběda (nutno nahlásit den předem na své recepci hotelu)

Od 18.00 do 21.30 platí v této restauraci v centru Špindlerova Mlýna a nebo i Harrachova i nadále program „All inclusive“ vč. koktejlů, whisky, vodky, rumu, slivovice, ginu, hořkého bylinného likéru, bianca, rossa, sektu.

Tento „All inclusive program“ si můžete vychutnat v čase od 10.00 hod do 18.00 v uvedených hotelech ve Špindlerově Mlýně nebo v Harrachově a jeho okolí. V luxusním hotelu Friuli v centru Harrachova , hotelu PALACE CLUB umístěného nad centrem města a v hotelu ŠPINDLEROVA BOUDA, který je situován na vrcholcích Krkonoš a k jehož parkovišti vede ve výšce 1208 m.n.m. jediná cesta vedoucí Národním parkem, po které mohou všichni hosté těchto hotelů vyjet na výlet svým osobním autem. Povolení k vjezdu vydá každá recepce hotelu 1x až 2x za pobyt, dle délky pobytu.

V hotelu Špindlerova bouda je vybaven Relax centrem s bazénem, whirpoolem a finskou a parní saunou a tento Relax cenrum může navštívit každý kdo si zakoupí program Spindl All inclusive v jakémkoliv hotelu.

Největší výhodou zakoupení Vaší dovolené v těchto „ All inclusive“ hotelech je možnost využít celý program ,,All inclusive,, i mimo Vámi vybraný hotel, a to v restauraci s velkou letní terasou umístěné v srdci Špindlerova Mlýna nebo Harrachova (kromě snídaně a večeře). Hosté, kteří si zakoupí svou dovolenou „Spindl All inclusive“ již nemusí ve Špindlerově Mlýně a okolí utratit žádné své peníze, a to ani při večerní návštěvě center obou měst. V našich restauracích s barem od 18.00 do 21.30 dostanete vše, co program All inclusive obsahuje i mimo Váš hotel. Tato ojedinělá nabídka v České republice je jen pro hosty vybraných „Spindl All inclusive“ hotelů.

A to stále není vše …
Hosté, kteří si zakoupí svou dovolenou v hotelech s tímto programem a naplánují si navštívit další sportovní či nesportovní atrakce, restaurace a jiná zařízení, pro ty je tu slevová karta MAX card, kterou obdrží každý host při příjezdu a která Vám bude šetřit peníze na každém kroku nejen ve Špindlerově Mlýně, ale i v Harrachově.
Více na www.max-card.cz

!!! Více než All inclusive !!!
Další extra výhody tohoto výjimečného programu „Spindl All inclusive“ nabízí partnerské firmy SpindlMAX a HarrachMAX, se kterými se můžete vydat na mnoho dobrodružných zážitků na Vaší dovolené jak ve Špindlerově Mlýně tak v Harrachově (při Vašem případném výletu do tohoto města).
Koloběžkové dráhy, půjčovny horských kol a další aktivity budete mít již v ceně programu „Spindl All inclusive“ a nebo dosáhnete až na 50% slevy.